Oświetlenie robocze marki SATA

Oprócz posiadania najlepszych narzędzi do pracy przy skomplikowanych montażach i naprawach, podstawowym wymogiem jest również jasne, nieoślepiające oświetlenie miejsca pracy.

Przy opracowywaniu nowych lamp roboczych, zespół projektowy SATA koncentrował się na wymaganiach branży motoryzacyjnej, przemysłowej i MRO. Wynikiem pracy jest imponująca nowa linia lamp roboczych SATA.

Lampy zbudowane zostały z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane pod kątem elastyczność, trwałość i wydajność.

Seria oświetlenia SATA – wysokiej jakości przemysłowe lampy robocze – to łącznie osiem  nowych  produktów: lampy do oświetlenia terenu , kompaktowe lampy robocze, lampy ze składaną głowicą i stacje do ładowania indukcyjnego.

Lampy o stopniu ochrony do IP65 zapewniają pracę  do 10 godzin dla lamp roboczych i 5 godzin w przypadku lamp obszarowych.

Bezprzewodowe indukcyjne ładowanie dostępne są dla wybranych modeli lamp roboczych.

Lampy charakteryzują się jasnością od 300 do 2000 lumenów.

Najmocniejsze lampy SATA  to lampy obszarowa o mocy 2000,1000 i 500 lumenów, które  zapewniają doskonałe oświetlenie ciemnych obszarów roboczych.

Lampy SATA wyposażone są w technologię optyczną Soft Shade, która redukuje odblaski bez uszczerbku dla jasności.

Silne magnesy z tyłu i u podstawy, w które wyposażone zostały lampy dają możliwość ustawienia produktu w dowolnym miejscu.

Obrotowa konstrukcja oraz elastyczna głowica, pozwalają ustawić lampę tak, aby skierować światło dokładnie tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Wszystkie produkty posiadają możliwość ładowania za pomocą złącza USB a wybrane modele lamp są kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami indukcyjnymi SATA.

Stacje ładujące w zależności od modelu dają możliwość równoczesnego ładowania dwóch lub jednego produktu. Funkcja ładowania bezprzewodowego jest również kompatybilna z większością smartfonów.

Udostępnij: