Nominacja do nagrody na targach w Kolonii

Zestaw SATA nominowany do nagrody targowej – EISENaward 2024

Na tegorocznych  Międzynarodowych Targach Narzędzi i Sprzętu– Eisenwarenmesse 2024 w Kolonii, wśród wielu wystawców nie zabrakło także marki SATA.

Stoisko, na którym prezentowano narzędzia SATA robiło duże wrażenie i cieszyło się zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Wśród prezentowanych narzędzi pojawiło się wiele nowości produktowych, wśród których wyróżniały się  wózki narzędziowe SATA, w nowej odsłonie.

Jedną z nowości produktowych, która już pojawiła się na rynku polskim,  jest zestaw 11 elementowy a w nim klucz nastawny 8” z funkcją klucza do rur, z grzechotką przelotową Pass-Thru i 10 nasadek metryczno- calowych (ST09000) –zobacz produkt.

Zestaw ten cieszył się dużym zainteresowaniem odwiedzających, a także został zauważony i wyróżniony przez zespół konkursu EISENaward 2024, który odbywa się przy okazji targów.

Do konkursu kwalifikują się nowe i udoskonalone produkty, które są prezentowane po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Narzędzi i Sprzętu– Eisenwarenmesse w Kolonii i różnią się formą, funkcją, wyglądem, konstrukcją, właściwościami materiału, obsługą i/lub technologią od produktów już dostępnych na rynku. Zgłaszane produkty są podzielone na 3 kategorie „Innowacja”, „Design/Ergonomia” i „Zrównoważony rozwój”.

Spośród zakwalifikowanych do konkursu produktów, niezależnie jury konkursowe wybiera 10 nominowanych produktów, a następnie wyłania  zwycięzcę w każdej z kategorii.

Produkty te są prezentowane w specjalnym obszarze na terenie i w czasie trwania targów Eisenwarenmesse.

Zestaw SATA z kluczem nastawnym 8” i nasadkami – ST09000 został  zgłoszony do konkursu w kategorii Innowacja.

Klucz nastawny wyposażony jest w odwracalną ruchomą szczękę ze specjalnym profilem pozwalającym chwytać nim rury.  W końcu rękojeści klucza znajduje się 2-kierunkowa grzechotka służąca do napędu nasadek przelotowych (PASS-THRU), które mają pasujący do niego uchwyt 6-wypustowy. Klucz grzechotkowy wyposażony jest w wygodny przełącznik kierunku pracy.

Z kolei nasadki posiadają uniwersalny profil wewnętrzny wielowypustowy X6, który pasuje do 6 form łbów śrub metrycznych i calowych.

Nagrody i nominacje  konkursu EISENaward 2024 za nowe pomysły, wynalazki i rozwiązania z branży, po raz kolejny zostały wręczone pierwszego dnia targów i podczas wszystkich dni targowych można było oglądać nominowane produkty w specjalnej do tego celu przygotowanej strefie ekspozycyjnej.

Udostępnij: